Звичайна дворова зустріч в Оболонському районі перетворилася в стихійну акцію підтримки політика, під час якої місцеві жителі попросили Андрія Пальчевського взяти участь у виборчій кампанії.

Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube
Андрей Пальчевский, фото: скриншот You Tube
Андрій Пальчевський

Пальчевський обговорював с жителями Оболоні проблеми району, і в ході діалогу громадськість висловила бажання делегувати Пальчевському право представляти їхні інтереси на посаді міського голови. Вражений Пальчевський пристав на пропозицію та заявив:

«Я довго вагався, чи йти в мери. Але, здається, прийшов час взяти відповідальність на себе. Зараз я бачу, що нам вдалося зібрати команду професіоналів, які можуть зробити місто успішним і зручним для життя», - сказав кандидат.

Також Пальчевський окреслив цілі, які ставить перед собою та своєю командою:

Популярные статьи сейчас

Ребенок остался без руки: жуткая трагедия на курорте - пострадала семья из Украины, подробности

Фанаты аж привстали: Никитюк изумила формами в коротеньком топе, есть на что посмотреть

Разошлась не на шутку: Эмилия Кларк из "Игры престолов" засветила самое сокровенное, хоть бы белье надела

Уже с 25 октября: "Укрзализныця" срочно предупредила украинцев — поезда будут ездить по-новому

Все новости

«Мене надихає ваша підтримка. І повірте, я її дуже ціную. Ми йдемо у владу, для того, щоб змінювати місто. Для цього ми відкриватимемо нові станції метро - щороку. Нові дитячі садки - щороку. Нові розв'язки - щороку. Нові лікарні - щороку. І це не фантазії», - звернувся він до людей.

Нагадаємо, згідно з соціологічними дослідженнями Андрій Пальчевський головний претендент на вихід до другого туру виборів мера Києва.