"Перемога Пальчевського" має серйозні парламентські перспективи. Про це у своїй колонці для Gazeta.ua пише політолог Віктор Таран.

""Перемога Пальчевського" небезпечна для "слуг народу", оскільки потужно набирає рейтингові бали у Києві, на сході та півдні країни саме за рахунок їх електорату. Сьогоднішня соціологія групи "Рейтинг" демонструє, що партії "За майбутнє" Ігоря Палиці, "Перемога" Андрія Пальчевського та "Пропозиція" Філатова мають непогані електоральні перспективи на дострокові парламентські вибори", – вважає експерт.

Також він оцінив перспективи президентської партії "Слуга народу".

""Слуги народу" у більшості обласних центрів майже не мають шансів на перемогу. На сьогодні шанс провести своїх кандидатів на посаду міських голів вони мають лиш в декількох обласних центрах. Дуже важливо, чи вдасться їх кандидатам зайти в другий тур на посади мерів. Якщо пройдуть, наприклад, у Вінниці, Чернігові, Житомирі, Черкасах, то теоретично у другому турі вони можуть виграти. Але говорити про це можна буде не раніше середини жовтня, коли побачимо, як у цих містах триватиме кампанія", – констатує Віктор Таран.

Популярные статьи сейчас

Сама элегантность: Юлия Тимошенко блеснула новым нарядом, украинцы в восторге – "шикарно"

Украинцы опешили: пенсионный возраст снова вырастет, до пенсии можем не дожить

Фанаты аж привстали: Никитюк изумила формами в коротеньком топе, есть на что посмотреть

Алла Пугачева попала в беду: Галкин во всем признался – "Ее организм дал сбой, у нее выявили…"

Все новости

Нагадаємо, партія Андрія Пальчевського визначилася з кандидатами в міськраду.