На ній було висунуто Миколу Томенка кандидатом на посаду київського міського голови та кандидатів у депутати Київської міської ради.

Лідер партії та майбутній кандидат у мери Микола Томенко під час конференції зазначив наступне: «Наша команда принципово відрізняється від інших партій, які беруть участь у виборах.

Команда Громадського руху «Рідна країна» формувалась не за тиждень в кабінетах, а десятиліттями і за принциповим підбором. Ми не збирали дружин, дітей та інших родичів у списки. Наші кандидати – це люди, які щоденно працювали для Києва.

Команда Громадського руху «Рідна країна» була сформована за принципом патріотизму та доброчесності із відомих та професійних людей, які досягли успіху в своїх сферах діяльності.

Популярные статьи сейчас

Ребенок остался без руки: жуткая трагедия на курорте - пострадала семья из Украины, подробности

Придется ходить пешком: цены на бензин и автогаз стремительно подскочили - ценники АЗС

Аномальный ноябрь: синоптики огорошили прогнозом, погода дала сбой

У Киркорова новая "королева" - наконец-то нашел свое счастье, Пугачева с ума сходит от ревности

Все новости

В команді також немає жодного діючого депутата Київради чи представника від олігархічних груп або забудовників».

Сьогодні в списку «Рідної країни» директорка Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, відомий громадський діяч та спортивний журналіст Валентин Щербачов, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, голова ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко, Народна артистка України Жанна Боднарук, проректор Державного університету інфраструктури та технологій Олександр Кулінченко та відомий еколог Андрій Неліпа.